bebek-hemsiresi-nisa

Bebek Hemşiresi

Nisa Danışmanlık Hizmetleri birbirinden farklı sektörlerde, tamamen ayrı pozisyonlarda binlerce profesyonel ve uzman personelin yer aldığı özgeçmişe sahiptir. Bu durumda müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarına karşılık olarak, eleman arayışını kolaylaştıran ve hızlandıran danışmanlık firmamız, hizmet, eğitim, bakım ve sağlık sektörlerinde size istediğiniz kriterlere uygun olarak personel temin etmektedir.

İnsanlar bir ömür boyunca bu dünyada doğa gereği doğar, büyür yaşar ve ölür. Kimileri çok şanslı olarak dünyaya merhaba dese de, bazıları hayata mağlup başlar. Özellikle hiçbir anne baba hayata getirdikleri bebeklerin problemli olmasını istemez. Ancak bazen doğum öncesi ve hamilelik dönemlerinde oluşan sorunlar doğum sonrasında da etkilerini sürdürmektedir. Bu noktada aileler anne ve babalar çocuklarının sağlığını tehlike altına almamak için Bebek hemşiresi ihtiyacı duyarlar. Bebek hemşiresi dünyaya daha yeni gözlerini açmış bir bebek için dört bir koldan onu koruma altına alır. Hijyen ve temizliği ön planda tutar. Sağlık sorunları ile doğrudan ilgilendiği gibi doktor aile arasında iletişimi kuvvetlendiren kişi olarakta rolünü üstlenir.

Eğer sizlerde doğum sonrasında ister hastanede, isterseniz bebeğiniz taburcu olduktan sonra ev ortamında da Bebek Hemşiresi ile çocuğunuzun sağlıklı büyümesi için yanınıza alabilirsiniz. Nisa danışmanlık olarak, Bebek hemşiresi, hemşire, yoğun bakım hemşiresi, işyeri hemşiresi gibi pozisyonlarda kolaylıkla personel temin edebilirsiniz.

Nisa Danışmanlık hizmetleri, yılların bilgi ve birikimini, tecrübe, deneyim ve güçlü referansları ile birleştirerek sizler her daim en kaliteli işleri sunmaktan gurur duymaktadır. İhtiyacınız olan Bebek hemşiresi için danışmanlık firmamızın kurumsal müşteri temsilcisini aramanız ya da sitemiz üzerinde yer alan uygun formlardan birini doldurarak hem personel temin etmek hem de Nis Danışmanlık Çatısı altında görev almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Başvuru Yap