demans-hasta-bakici

Demans Hasta Bakıcısı

Demans hastalığı daha çok yaşlılarda görülmekte olup, konuşma, düşünme, unutkanlık gibi durumların açığa çıkmasıyla ortaya çıkan modern çağımızın karanlık hastalıklarından biridir. Giderek konuşma, durum, davranış, iş yapamam, en küçük ve en basit konularda bile yardım alma, ne yaptığını bilememe ve birçok yetiyi kaybetme durumlarını bir araya getiren bu hastalığa karşı Nisa Danışmanlık firması çatısı altında bulunan Demans Hasta bakıcı personellerimizle bir son veriyoruz. Güvenli, deneyimli, insan canlısı Demans hasta bakıcılarımız, evdeki yaşlılarınıza gereken tüm hassasiyeti göstererek her şeyden sakınmaktadır.

Demansın baş belirtisi bellek kusuru yani unutkanlıktır. Unutkanlık insanların hafızasında pek çok olumsuz duyguların oluşmasına sebebiyet verirken, genel olarak sağlık şikayetleri arasında risk ve önem taşıyan bazı olumsuz durumları doğurabilmektedir.

Pek çok demans hastası ilk olarak İntihar gibi bir duruma meyillidirler. Bunun yanında eğer yanlarında bilinçli kişilerin olmaması durumunda, alkol veya ilaçların kötüye kullanımı gibi durumlara da kolaylıkla yönelebilirler. Cansızlık ve kayıtsızlık, duyguları hatırlama, öfke ve alınganlık, endişelenme, sinirlilik ve huzursuzluk, yanlış fikirler, şüphecilik, paranoya ve halüsinasyonların yanında, kızgınlık, utanma, suçluluk, gülmek, sevgi ve mutluluk, depresyon, yalnızlık duygusu gibi karışık durumların beyin hücrelerinde nüfuz etmesine sebebiyet göstermektedir.

Nisa Danışmanlık hizmetleri ile bu korku ve endişe veren durumlara maruz kalmak zorunda olmazsınız. Evinizde güven duyabileceğiniz, konuşkan aynı zamanda ev içindeki düzende sorumlu olacak Demans Hasta Bakıcısı temin edebilirsiniz. Artık kötü düşüncelere meydan vermeye gerek yok. Üstelik sağlık gibi özel ve çok önemli bir konuda zaman kaybetmenize de gerek yok. Hemen Nisa Danışmanlık şirketimizi arayarak kurumsal müşteri temsilcimize ulaşabilir ya da aradığınız kriter ve özellikleri form yolu ile bize ulaştırabilirsiniz.

Başvuru Yap