Yatılı Aile

Genellikle yazlık veya kışlık evlerde, villalarda ya da büyük müstakil evlerde, gerekli işleri yerine getiren yardımcı elemanlar çalıştırılmaktadır. Bu elemanların hepsi farklı kollarda istihdam edilmektedir. İşte bu şekilde farklı farklı kollarda farklı elemanların çalıştırılması yerine, pek çok kişi, yatılı olarak çalışacak aileleri tercih etmektedirler.

Yatılı Aile Arayanlar

Yatılı aile, en az 2 kişiden oluşabildiği gibi 4-5 kişiden de oluşmaktadır. Hem iş bölümünün aileler arasında sorunsuz ve rekabetsiz dağılımı, yine aileler arasında anlaşmanın oldukça mümkün olması, villa sahibi kişilerin genellikle tercihlerini ailelerden yana kullanmasını sağlamıştır.

Aile olarak çalışan kişilerde genellikle iş dağılımı şu şekildedir: Evin hem güvenliğinden, bahçenin ya da ekili dikili alanların aktif kullanılmasından, meyve sebze ya da hayvanların bakımından sorumlu olacak baba ya da çocuklardır. Yine evin temizliğinden, alışverişi ve yemeğinden sorumlu olacak anne ya da çocuklardır. Aile bireylerinden herhangi biri aynı zamanda şoför olarak da istihdam edilmektedir. İşte bu şekilde villada çalışacak aile arayanlar genellikle tercihlerini yatılı ailelerden kullanmaktadırlar.

Danışmanlık firmamız binlerce ailenin aradığı yardımcı elemanları onlara sağlarken, aynı zamanda iş arayanları da bu ailelerle buluşturmaktadır. Özellikle yatılı aile iş ilanları arayanlar güvenle kalacakları ve çalışacakları ailelere sayemizde ulaşmaktadırlar.

Villada Çalışacak Aile

Sizler de kışın ya da yazın, bahçelerinizin, hayvanlarınızın ya da konutunuzun güvenli bir şekilde kalmasını istiyorsanız danışmanlık firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Siz tatildeyken yatılı aileye evinizi güvenle bırakabildiğiniz gibi, yanınıza yardımcı personel olarak da aile temin edebilirsiniz. Rekabetin hiçbir şekilde olmadığı aile çalışanları ortamında hem huzurlu hem güvenli bir şekilde yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Aynı zamanda danışmanlık firmamız eğer evinizde aile olarak yardımcı eleman çalıştırmak istemiyorsanız sizlere en güvenli bahçıvanları da temin etmektedir. Bahçıvan iş ilanları üzerinden iş arayan binlerce güvenilir elemana danışmanlık şirketimiz üzerinden en güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle son yıllarda ülkemizde bahçivan arayanlar hızla artmış, pek çok kişi villasını, bahçesini yardımcı elemanlara emanet etmiştir.