Ailelerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Danışmanlık şirketi olarak faaliyet gösteren firmamız, hem aileleri hem de binlerce yatılı bakıcı, bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcısı, hasta bakıcısı, evde bebek bakma, yardımcı eleman, temizlik elemanı, temizlik personeli, şoför, oyun ablası, dadı gibi iş arayanlara da istihdam olanağı sağlamaktadır. Özellikle yatılı iş ilanları arayanlar ve evde yatılı bakıcı arayanlar danışmanlık firmamız sayesinde buluşmaktadır. Bu noktada iş arayanlara büyük görev düştüğü gibi ailelerin de dikkat etmesi gereken pek çok husus vardır:

  • En iyi personeli seçmek ve sevdiklerinizi güvenle emanet edebilmek için mutlaka referansları olan personeller seçilmelidir.
  • Personelden istenilen işleri ayrıntılı bir şekilde onunla paylaşın ve bu koşulları kabul edecekse aranızda anlaşma sağlayın, sürekliliği olan kişilerle çalışın.
  • Bakıcı ya da herhangi bir yardımcı eleman seçerken mutlaka işini gerçekten disiplinli bir şekilde yapacak olanları tercih edin.
  • Güven açısından şüpheye düştüğünüz kişileri asla evinizde barındırmayın, sevdiklerinizi emanet etmeyin.
  • Sık sık evi ya da personeli arayarak onlara güvenmediğinizi asla hissettirmemelisiniz.
  • Çalıştırdığınız personelin çevresini, ailesini, sabıka kaydının olup olmadığını, gerekli evraklarını, cep telefonu gibi iletişim araçlarının doğru olup olmadığını mutlaka araştırın.
  • Maaş konusunda kesinlikle çok az ya da çok fazla ücret talep edenlerle çalışmayın. Çünkü yapılacak iş aynıdır. Kişinin çok ya da az para talep etmesi kesinlikle yanıltıcı olabilmektedir.

Ailelerin dikkat etmesi gereken noktalar olarak sayılan bu maddelerle uğraşmamak adına, en güvenilir ve en iyi şekilde yardımcı eleman ihtiyaçlarınızı karşılayan, danışmanlık firması tarafından verilen hizmetlere ulaşabilirsiniz. Bu konuda sizlere her zaman yardımcı olan danışmanlık firmamız, aynı zamanda aradığınız personelleri de en kolay ve hızlı şekilde sizlere sağlamaktadır.

Bilindiği üzere, eve ya da iş yerine yardımcı personel alırken, o kişiye sadece sevdiklerimizi, hastamızı, çocuğumuzu ya da bir büyüğümüzü değil, evimizi de emanet etmekteyiz. Bu nedenle de aradığımız personelin mutlaka güvenilir olması gerekmektedir. Siz de yatılı bakıcı arıyorum diyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Güvenli Yatılı Bakıcı Nasıl Bulunur?

Yatılı olarak çalıştıracağınız elemanın güvenli olup olmadığını elbette evraklarından ve sabıka kayıtlarından, referanslarından anlayabilirsiniz. İşte bu işlemlerle sizleri hiç uğraştırmadan hizmet veren danışmanlık firmamız, bünyesinde bulunan tüm elemanlarının tüm gerekli evraklarını temin etmiştir. Bu sayede de en hızlı ve güvenli şekilde aradığınız elemanı bulabilirsiniz.

Ayrıca danışmanlık firmamız, yatılı bakıcı ya da gündüzlü çalışacak bakıcıları, İngilizce bilen dadıları, İngilizce bilen çocuk bakıcılarını, hastalıkların seyrine göre bilgili olan hasta ve yaşlı bakımını, engelli bakıcılarını da aradığınız nitelikler doğrultusunda sizlere sağlamaktadır. Bizlere ve bünyemizde bulunan personellerimize her zaman güvenebilirsiniz.