bahcivan-nisa

Bahçıvan

Yazlığınız mı var? Ya da bağ bahçe işleriniz mi? Onca masraf yaparak, lüks ve masraflı bir peyzajdan sonra bahçeleriniz bakımsız mı kalıyor? Ya da havuzunuzda klor ve temizlenmesi mi gerekiyor? İyi bir bahçe süsüleme personeli mi arıyorsunuz? Sanırım sizin sorunlarınızın doğrudan çözümü Nisa Danışmanlık Hizmetlerinde. Her gün neredeyse çeşitli iletişim kaynakları ve medya portallarında, gazetelerde yüzlerce Bahçıvan iş ilanı yayınlanmaktadır. Ancak ne iş arayan Bahçıvan ne de Bahçıvan arayan müşteriler bir türlü ortak noktada buluşamıyor. Üstelik ev ve iş yerlerinizi emanet ettiğiniz kişiler güven içermeli sağduyulu davranmalı.

Artık endişe ve kaygı taşımanıza gerek kalmadı. Çünkü Nisa Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde yer alan ve daha önceki projelerimizde referans sahibi olan binlerce Bahçıvan bulunmaktadır. Sizlerde ihtiyaç duyduğunuz Bahçıvanı veya aile olarak karı-koca çalıştırabileceğiniz deneyimli, tecrübeli ve güven veren hiçbir şekilde sabıka kaydı bulunmayan, işinde titiz ve temiz adayları danışmanlık firmamızdan temin ederek, tüm bu arayışlarınızı kolayca sağlayabilirsiniz. Bahçıvan adayımız her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır.

  • Bahçıvan, sorumlu bulunduğu alanların temizliğinden ve dizaynından sorumludur.
  • Bahçıvan, aynı zamanda bitkilerin yetişmesi ilaçlanması, bahçede var olan bitkilerin gübresinden ağaçların budanmasına kadar pek çok işi yapar.
  • Havuz ve çevresini temizlenmesi, bodrum ve katlarda yapılacak işler için de Bahçıvan sorumludur.

Nisa Danışmanlık hizmetleri ile aradığınız Bahçıvanı hemen bulun. Nisa danışmanlık çatısı altında mutlu müşterilerimiz arasında yer almak için bizi tercih etmeniz önemlidir. Danışmanlık firmamıza iletişim bölümünde ulaşacağınız gibi, ilgili formu doldurarak ta kolayca aradığınız personelin kriterlerini girebilirsiniz. Kurumsal müşteri temsilcimiz size bu konuda hizmet verecektir. Eğer Bahçıvan olarak ya da aile olarak Nisa Danışmanlık çatısı altında çalışmak istiyorsanız, o zaman başvuru formumuzu doldurarak sizlerde danışmanlık firmamızın değerli bir parçası olabilirsiniz.

Başvuru Yap