bakici-aile-nisa-dan

Bakıcı Aile

Bakıcılık hizmetleri ailelerin yanına yardımcı elemanlar ile yapılsa da, tek kişiyle değil bazen ailelerin yanına aileler yerleşerek de bakıcılık hizmeti yapılabilmektedir. İşte böyle durumlarda her iki ailenin birbirini bulmasında yardımcı olan danışmanlık firmamız, en yetkin bakıcılık hizmetini de sunmaktadır.

Neden Bakıcı Aile Tercih Etmeliyim?

Pek çok aile, yanlarında yardımcı olacak aileleri seçerken genellikle yatılı olarak çalışmalarını istemektedir. Pek çok internet sitesine yatılı bakıcı aile arıyorum şeklinde ilan verseler de, ne yazık ki en güvenilir ve doğru, referanslı aileleri tercih etmekte zorlanmaktadırlar.

Normal bakıcılar genellikle tek bir kişi için görevlendirilseler de yatılı olarak çalışacak aileler, hem bakıcılık hizmetlerini gerçekleştirip hem de evin genel işlerinden sorumlu olurlar. Örneğin yatılı çalışacak ailenin bir personeli bakıcılık hizmetini görürken, diğer bir personeli de temizlik, bahçe bakımı, alışveriş işinden, diğeri ise yemek işlerinden sorumlu olabilirler. Bu nedenle de genellikle villalarda yatılı aile olarak pek çok kişi istihdam edilmek istemektedir.

Nisa Danışmanlık firmamız, iş ve eleman arayan yüz binlerce kişiye en güvenilir, en yetkin ve en kaliteli danışmanlık hizmetini vermektedir. Bakıcı aile iş ilanları üzerinden iş arayanları en güvenli aileler yanında istihdam etmektedir. Bakıcı olarak çalışacakların ise sabıka kayıtlarını, evraklarını, referanslarını tek tek kontrol etmekte, pürüzsüz ve sorunsuz bir hizmeti onlara sunmaktadır.

Bakıcı aile olmak için yapılması gereken tüm aşamaları ailelere eksiksiz bir şekilde sunan, aynı zamanda istihdam edilecekleri aileleri en ayrıntılı şekilde araştıran firmamız, daima müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Başvuru Yap