Dadı

Dadı ya da dadılık, genellikle çocuk bakıcılığı ile karıştırılsa da aslında normal bakıcılık hizmetlerinden çok daha farklı bir meslektir. Çocuk bakıcılığında çocuğun genel bakımı ile ilgilenilirken, dadılar çocuğun ergenlik dönemi, gençlik dönemi gibi uzun süreçlerde de yanında olan yardımcı personellerdir. Dadılar aynı zamanda çocukların örnek aldıkları, her zaman danıştıkları, çocuklara her zaman destek olan kişilerdir.

Çocuğuma Dadı Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Genellikle dadı arıyorum diyen aileler, seçecekleri personelin güvenilir olup olmadığını, çocuklarına gerçekten yardımcı olup olamayacağını tam olarak bilememektedirler. İşte bu durumda onlara destek olacak bir danışmanlık firması ihtiyacı da doğmaktadır. Nisa Danışmanlık firmamız, ailelerin yardımcı personel ihtiyaçlarını karşılarken, aynı zamanda da iş arayanlara aradıkları işleri bulmaktadır.

Dadı seçiminde tüm bakıcılık hizmetlerinde olduğu gibi adayın güvenilir olması en önemli husustur. Çocuklarınızı, çocuklarınızın bakımını emanet edeceğiniz kişinin aynı zamanda tüm evraklarını da incelemiş olmanız gereklidir. İşte sizleri bu gibi durumlarla uğraştırmadan, en etkin şekilde, referanslı, deneyimli dadıları bulmanızı sağlayan firmamız, ayrıca aradığınız dadıyı bulsanız dahi sizlere destek vermektedir.

Pek çok iş ilanı arayan adaylar içinde dadı iş ilanları ülkemizde oldukça revaçtadır. Üstelik sadece dadılık değil, yabancı dil bilen dadı, yatılı dadı, gündüzlü dadı, ders-ödev yaptıracak dadı gibi pozisyonlarda da iş arayışları oldukça fazladır.

Aradığınız tüm bakıcılık hizmetlerinde en güvenilir, en profesyonel elemanlara anında kavuşmak, sevdiklerinizi, evinizi ya da işlerinizi emanet etmek için danışmanlık firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz. İş arayan adaylar da en güvenli ailelerin yanında istihdam edilmek için, bizlere ulaşabilir, en hızlı şekilde aradıkları işlere başlayabilirler.

Başvuru Yap