engelli-bakici-nisa

Her insanın dünyaya geliş öyküsü farklıdır. Hiç kimsenin bu hayata başlarken seçme özgürlüğü yoktur. Bazılarımız şanslı doğar ve bazılarımız ne yazık ki elde olmayan nedenler yüzünden yaradılış gereği eksik doğarız. Tabi bu doğuştan gelen bir rahatsızlık ve özür durumunun yanında sonradan kazanılan bir durum da söz konusudur. Engelli doğmak ve engelli olmak bizlerin elinde olmayan bir durumdur. Tabi bu yardıma muhtaç olan engellilerimize bir el uzatmakta bizlerin elinde, bu yüzden şimdi engellilerimize kucak açma zamanı ve sevgi zamanı.

İster çocuk, ister yetişkin olsun Nisa Danışmanlık Hizmetleri çatısı altında, engelli bakıcı bulmak çok kolay. Tüm engelli bakıcı adaylarımız, sabırlı, dürüst, alanında uzman, tecrübeli, güvenlidir. Yüz kızartıcı bir suç ya da sabıka kaydı olmayan adaylarımız ile bakıcılık hizmeti görsel bir şölene dönüşüyor. Engelli kişinin daha önceden tüm ihtiyaçları ekibimiz tarafından tespit edilir. Evde engelli bakım hizmeti ile engelli hastalarınız güvenle kontrol altında. Siz rutin iş hayatınıza devam ederken bünyemizde bulunan ekibimiz size ve sevdiklerinize en sağlıklı en güvenli ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Engelli hastalarımızın sağlık durumuna göre düzenlene diyet, beslenme, fizik tedavisi için gereken egzersizler, uzman Fizyoterapistlerimizin gözlemi altında kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Nisa Danışmanlık hizmetleri size ihtiyaç duyduğunuz her alanda hizmet sunmaya devam ediyor. Eğer danışmanlık firmamızdan bakıcı temin etmek istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan formumuzu doldurarak ya da doğrudan iletişim sayfamızda yer alan telefondan kurumsal müşteri temsilcimize anında ulaşabilirsiniz. Nisa Danışmanlık hizmetlerinde eğer iş arıyorsanız o zaman ilgili formu doldurarak sizlerde bu değerli müessesenin bir parçası olabilirsiniz. Nisa Danışmanlık hizmetleri ile Engelli hastalarınızı artık düşünmeyeceksiniz. Huzurlu ve sevgi ortamında azimle hizmet veren referanslı personellerimizle çalışarak sizde engellerinizi aşın.

Başvuru Yap