garson-nisa-danismanlik

Garson arayanlar ve Garsonluk işi yapmak isteyenlerin ortak paydada buluştuğu Nisa Danışmanlık Hizmetleri çatısı altında Garson arayan firmalar nitelikli ve çalışkan Garson adaylarına kavuşurken, Garson iş ilanları üzerinden vakit kaybetmeden doğrudan Nisa Danışmanlık bünyesinde çalışan Garsonlar ise aradıkları kurumsal firmalarda yüksek gelir imkanı ile part time, tam zamanlı çalışarak hayatlarını idame etmektedirler.

Hizmetinize Göre Garson Bulun!

Nisa Danışmanlık Hizmetleri çatısı altında; Garson, Komi, Barmen, Barmid, Servis Elemanı, Cafe Elemanı, Mutfak Elemanı, Çay-Kahve Servis Elmanı bulabilirsiniz. Ayrıca bu pozisyonlarda görev almak istiyorsanız Nisa Danışmanlık şirketimizi arayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Garsonluk ya da Garson olmak isteyen adayların yorucu, sabırlı, diksiyonu düzgün ve kişisel bakımlarına önem vermeleri gerekmektedir. Çünkü sürekli insan ilişkileri ile iç içe olan Garson, temiz ve titiz olmalıdır. Ülkemizde özellikle son yıllarda AVM kültürünün giderek artması yazlık ve Turizm bölgelerindeki gelen yerli yabancı turist sayısı Garson alımına çok katkı sağlamıştır. Ancak işinde ciddi ve süreklilik isteyen firmalar uzun vadede çalışmayı planlamaktadırlar. Nisa Danışmanlık hizmetleri ile aradığınız işleri kolayca bulabilirsiniz. Hotellere Garson Kiralama Hizmeti, Partilere Garson Temini, Garson Servisi, Garson Organizasyonu iş yerlerine Garson temini, Cafe ve Restoranlara Garson teminini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sizin İçin Buradayız!

Nisa Danışmanlık Hizmetleri ile günün her saatine kurumsal müşteri temsilcilerimizi arayarak ya da ilgili formlarımızı doldurarak hem Garson temin edebilirsiniz hem de seçkin firmalarımla beraber çalışmak için başvurularınızı yapabilirsiniz. Nisa Danışmanlık Hizmetleri yıllardır en kaliteli personelleri sizlerle buluştururken, tecrübe ve birikimlerini seçkin firma referansları ile sağlayarak siz değerli müşterilerimize Güven vermektedir.

Başvuru Yap