guvenlik-gorevlisi-nisa

Güvenlik Görevlisi

Nisa danışmanlık hizmetleri; Güvenlik Görevlisi, Özel Güvelik Elemanı, Danışman, Gözetim Elemanı, Yakın Koruma gibi pozisyonlarda aradığınız nitelikli personelleri siz değerli müşterilerimiz için temin etmektedir. Aynı zamanda bu pozisyonlarda görev almak isteyenler için de iş olanağı sağlamaktadır. Nisa Danışmanlık Hizmetleri çatısı altında profesyonel eleman bulabileceğiniz gibi, Nisa Danışmanlığın bünyesinde kariyerinize yön vererek sizlerde bu zincirin birer değerli halkası olabilirsiniz. Hem iş arayan hem de eleman arayan adayları ortak paydada buluşturan Nisa Danışmanlık Hizmetleri ile artık hem alanında uzaman personellere sahip olacaksınız, hem de iş kariyerinizde basamakları hızlıca çıkarak grafiğinizi yükselteceksiniz.

Günümüzde, kurumsal firmalar, özel şirketler, orta ölçekli işletmeler, iş merkezleri, bina, site, yazlık, villa ve inşaat alanlarında, Güvenlik görevlisi, Gözetim Elemanı ve Yakın koruma tercih edilmektedir. Ev ve iş yerinizin güvenliğini kolayca sağlamak ya da kendinize, sevdiklerinize özel koruma temin etmek istiyorsanız hemen Nisa Danışmanlık hizmetlerini arayarak, kurumsal müşteri temsilcimizden bilgi ve destek alabilirsiniz. Danışmanlık şirketimize sitemiz üzerinde yer alan ilgili formdan da başvurularınızı yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden güncel iş ilanları ve iş arayan adaylara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güvenlik Elemanları bünyemizde Kimlikli yaka kartına sahiptirler. Eğitimli, diksiyonu düzgün ve insan ilişkileri kuvvetli olduğu gibi, dikkatli, sabırlı ve titizdirler aynı zamanda. Güvenlik görevlilerimiz ve yakın korumalarımız eğitimli ve aynı zamanda referans sahibidirler.

Nisa Danışmanlık Hizmetleri çatısı altında, yarı zamanlı, tam zamanlı, yatılı, gündüzlü olarak iş pozisyonlarında çalışabileceğiniz gibi, dönemsel projelerimizde de yer alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Aradığınız personel en geç 24 saat içinde hizmetinize sunulmaktadır. Nisa Danışmanlık Hizmetleri çatısı altında iş bulma olasılığınız yüksektir. İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu yakasında, Kocaeli ve Gebze’de hizmetlerimiz kesintisiz olarak sürmektedir.

Başvuru Yap