Hakkımızda

Danışmanlık sektörünün en yetkin firmalarından olan, profesyonel kadrosu ile daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan danışmanlık firmamız, sizin ve sevdiklerinizin yaşam kalitesini yükseltmek adına disiplinli, özverili, planlı ve programlı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Eleman arayan ailelerin ve firmaların talepleri doğrultusunda, onlara istedikleri personeli sağlayan, iş arayışında olan bireylere de aradıkları işi sunan firmamız, her iki tarafı ortak paydada buluşturmaktadır.

Hizmet Politikamız

Güvenilir, disiplinli ve kaliteli hizmet anlayışını her zaman görev edinen danışmanlık şirketimiz, danışanlarımızın taleplerine de daima önem vermektedir. Aradığınız personel ister hasta bakıcı ister bebek bakıcısı, ister temizlik elemanı/ev işlerine yardımcı eleman ister yatılı kalacak eleman olsun, mutlaka firmamız tarafından sizlere en hızlı şekilde sağlanmaktadır. Aynı şekilde kendi kriterlerine uygun bir iş arayan personel de bünyemizde mutlaka güvenilir bir aile ya da firma yanında istihdam edilebilmektedir.

Misyonumuz – Vizyonumuz

Danışmanlık hizmetinin güven ve disiplin çerçevesinde daima hassasiyetini bilen, tecrübeleri ile bu sektörde emin adımlarla ilerleyen firmamız, vizyon açısından da topluma hizmet etmenin önemini ve değerini kavramıştır.

Kendini daima güncel tutan, hedeflerini bilen ve bu doğrultuda hareket eden danışmanlık şirketimiz, belgeli ve ruhsatlı bir özel istihdam bürosudur.[/fusion_text][/fullwidth]