havalimani-transfer-nisa-danismanlik

Güvenli, kaliteli, konforlu, keyifli ve kısa seyahat yolculuklarınızın tadını Nisa Danışmanlık Hizmetleri ile çıkarın. Güvenli bir yolculuk için eğitimli şoförleriyle ve güvenli araçlarıyla sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. İster yurtiçi seyahatleriniz, ister yurtdışı seyahatlerinizde evinizden havaalanına, havaalanından istediğiniz lokasyona sizi konforla güvenle taşıyoruz. Havalimanı transfer hizmetleri Nisa Danışmanlık Hizmetleri çatısı altında sizlere hizmet vermektedir. VIP araçlarımız sayesinde yolculuğunuz kısa da olsa sizi şehrin gürültüsünden, trafiğinden uzaklaştırıyoruz.

Nisa Danışmanlık Hizmetleri, kurulduğu yıllardan beri siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmetleri sunmayı ilke edinmiştir. Nisa danışmanlık hizmetleri müşterilerine konforlu, sağlıklı, eğitici ve genel hizmetlerini sunarken, bir çok sektörde ve farklı pozisyonlarda iş arayan adayları da kendi çatısı altında toplamayı başarmıştır. Nisa Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde bugün yüzbinlerce özgeçmiş bulunmaktadır. Bu özgeçmişe sahip insanların % 78’i şu anda aktif olarak görev alıp çalışmaktadır. Nisa Danışmanlık olarak yarı zamanlı, tam zamanlı, yatılı, gündüzlü, gündelikçi, dönemsel projelerde hizmet verdiğimiz için bazen bünyemizde çalışan insanların sayıca oranı % 90’lara kadar çıkmaktadır. Şartlar ve koşullar ne olursa olsun, Nisa Danışmanlık hizmetleri, güven, sevgi ve yılların tecrübesi ile referansları ile her daim hizmetinizdedir.

Özellikle sürekli seyahat eden müşterilerimiz için vakit çok kıymetlidir. Bazen trafik ve yol bakım onarım çalışmaları ya da görünmez kazalar nedeniyle havaalanlıdan toplantı ve randevunuza veya doğrudan havalimanına gecikmek zorunda kalabilirsiniz. Bu noktada artık bunları düşünmenize gerek yok. Nisa Danışmanlık Hizmetleri sayesinde sizlerde bundan sonra hiçbir yere geç kalmayacaksınız. Eğer bulunduğunuz yere VIP araçlarımızdan temin etmek istiyorsanız, Özel şoförlerimiz ve konforlu araçlarımızla her daim yanınızdayız.

Başvuru Yap