Hizmetlerimiz

Nisa Danışmanlık İnsan Kaynakları siz değerli müşterilerimiz için seçme yerleştirme yapmaktadır. Çalışma Bakanlığına bağlı özel istihdam bürosu olarak hizmet vermektedir. İş ya da eleman arıyorsanız sizin için en iyi şartlara göre seçim yapılmaktadır.

Firmamız tarafından sunulan hizmetler aşağıdadır:

Aşçılık

Anadolu kültürünü ve batı yemek ve damak kültürünün tadını bir arada harmanlayarak zengin sunum yapabilecek, doğrudan damağa hitap edecek yemekleri yapabilme becerisidir. Aşçılık, bu anlamda özel ve yetenek ve beceri gerektirmektedir.

Bebek Bakıcısı

Bebek bakımı, bebek bakma ya da bebek bakıcılığı; bakıcılık hizmetleri alanında en önemli ve en çok dikkat edilmesi gereken hizmetlerden biridir. Çoğu kez bebek bakmak, çocuk bakıcılığı olarak adlandırılsa da bu tutum yanlıştır.

Özel Şoför

Özel şoför, artık bir lüks değil günümüzde bir ihtiyaç ve gereklilik haline gelmiştir. Özel şoförleri temin etmek ve bu yolda canınızı emanet edeceğiniz şoför adayının bazı niteliklere sahip olması gerekmektedir.

Çocuk Bakıcısı

Çocuk bakma, çocuk bakıcılığı ya da genel olarak çocuk bakımı, oldukça önem verilmesi gereken, mutlaka tecrübeli kişiler tarafından yapılması gereken bir iştir. Çocuk bakımında dikkat edilmesi gerekmektedir.

Yaşlı Bakıcı

Yaşlı bakıcılık ülkemizde genç nüfusun aktif olarak çeşitli sektörlerde çalışıyor olması, yaşlı kişilerin ise çeşitli kronolojik hastalıklar, kazalar, afetler nedeniyle bakıma ihtiyaç duyması gibi iki bileşken arasındadır.

Hasta Bakıcısı

Hasta veya yaşlı yakınlarına, kolaylıkla bakıcı temin edilmesini sağlayan Nisa Danışmanlık firmamız, bakıma ihtiyaç duyan sevdikleriniz için en tecrübeli, şefkatli yatılı hasta bakıcı arayışınızı sizlere sağlamaktadır.

Yatılı Bakıcı

Türkiye genç ve çalışan bir nüfusa sahiptir. Bu kalabalık nüfus elbette beraberinde çeşitli ihtiyaçları da doğurmaktadır. Özellikle çalışan kadın ya da erkek insanların yaşam alanlarında eksik noktaları doldurmakla sorumlu olmaktadır.

Ev İşlerine Yardımcı Bayan

Ev işleri, çalışan bireylerin hızla artmasına bağlı olarak ve çalışma saatlerinin uzamasına paralel olarak çoğu zaman 2. plana atılmaktadır. Pek çok aile işten arta kalan vakitlerini ya kendisiyle ilgilenerek ya da sevdiklerine vakit ayırarak geçirmek istemektedir.

Yatılı Aile

Genellikle yazlık veya kışlık evlerde, villalarda ya da büyük müstakil evlerde, gerekli işleri yerine getiren yardımcı elemanlar çalıştırılmaktadır. Bu elemanların hepsi farklı kollarda istihdam edilmektedir.

Bebek Hemşiresi

Nisa Danışmanlık Hizmetleri birbirinden farklı sektörlerde, tamamen ayrı pozisyonlarda binlerce profesyonel ve uzman personelin yer aldığı özgeçmişe sahiptir.

Demans Hasta Bakıcısı

Demans hastalığı daha çok yaşlılarda görülmekte olup, konuşma, düşünme, unutkanlık gibi durumların açığa çıkmasıyla ortaya çıkan modern çağımızın karanlık hastalıklarından biridir.

İkiz Bebek Bakıcısı

İster çalışan olsun ister ev hanımı olsun, anneler için en kusursuz bebek bakımını sağlamak her zaman kolay olmamaktadır. Bir bebek için bile bazen yardımcı elemana ihtiyaç duyulurken, ikiz bebek bakımı tek başına yapılamamaktadır.

[/fullwidth]