isyeri-hemsiresi-nisa

İşyeri Hemşiresi

Nisa danışmanlık hizmetleri çatısı altında, kurumsal işyerleri ve kurumsal firmalar için gereklilik haline gelen İşyeri Hemşiresi pozisyonuna ilişkin aradığınız kaliteli ve nitelikli İşyeri Hemşireleri için firmamızla irtibata geçmeniz yeterlidir. Uzun yıllardan beri farklı sektörlerin, çeşitli eleman ihtiyaçlarını karşılayan danışmanlık firmamız, siz değerli müşterilerine istenilen her alanda her pozisyonda eleman temini sağlamaktadır. İşyeri hemşiresi arıyorum diyen kurumsal firmalar için artık Nisa Danışmanlık hizmetleri var. İşyerinde çalışacak hemşire arıyorsanız o zaman doğru adrestesiniz.

İşyeri Hemşiresi Nedir?

İşyeri Hemşiresi; Sağlık ve güvenlik hizmetlerinin sunumunda destekleyici role sahip olan iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere Bakanlıkça belgelendirilmiş hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni ve çevre sağlığı teknisyeni diplomasına sahip olan kişiler ile Bakanlıkça verilen işyeri hemşireliği belgesine sahip kişiler İşyeri hemşiresi olarak görev alabilmektedirler. Bu bilgiler ışığında, aradığınız işyeri hemşiresine ilişkin vakit kaybetmeden firmamızı arayarak aradığınız özelliklere sahip personeli hemen bulabilirsiniz. Danışmanlık firmamız çatısı altında yer alan yüzlerce işyeri hemşiresi bulunmaktadır. Nisa danışmanlık hizmetlerini arayarak, çalışmak istediğiniz zaman dilimini, hangi günlerde danışmanlık istediğinizi, bu pozisyon için düşündüğünüz bütçenizi kurumsal müşteri temsilcimizle paylaşarak çok daha hızlı yol kat edebilirsiniz.

İşyeri Hemşiresi İçin Nisa Danışmanlık Var!

İşyeri hemşiresi arayanlar mevzuata göre görev ve sorumlulukları içeren bilgiler hakkında daha detaylı bir sunum için hizmetlerimizden faydalanabilirler. İşyeri hemşiresi, hemşirelik Kanununa göre hemşirelik mesleğini icra etmeye yetkili, iş sağlığı ve güvenliği alanında görev yapmak üzere Bakanlıkça yetkilendirilmiş işyeri hemşireliği belgesine sahip hemşire/sağlık memurunu, ifade eder. Ayrıca ofis hemşiresi arayan kurumsal firmalar, iş yeri hemşiresi olarak danışmanlık firmamızdan personel talep edebilirler.

İşyeri Hemşiresinin Görevleri Nelerdir?

İşyeri hemşiresinin genel geçer görevleri hakkında kısaca bilgi verecek olursak;

Revir Hizmetleri, Pansuman, Enjeksiyon, Aşılama Çalışmaları, İş sağlığı kayıtlarının tutulması, Eğitim ve danışmanlık görevlerini bu noktada sıralamamız doğrudur. Kurumsal yapıya sahip olan Nisa Danışmanlık Hizmetleri firmamızı arayarak kolayca aradığınız pozisyondaki personeli, en kaliteli ve en uygun fiyatlara teminini sağlayabilirsiniz.

Başvuru Yap