on-muhasebe-elemani

Ön Muhasebe Elemanı

Nisa Danışmanlık Hizmetleri bünyesi altında Ön Muhasebe elemanı bulunmaktadır. Ön Muhasebe personelinin temel görevleri arasında öncelik sırasına göre İşletmelerin temel muhasebe işlemlerini takip etme yer almaktadır. Nisa Danışmanlık şirketi olarak aradığınız Bay-Bayan Ön Muhasebe Elemanına şirketimizin kanalları üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ön muhasebe işletmenin parayla ifade edilen işlemlerini işletmenin nakit parası, stokları, müşterileri, çekleri, senetleri, banka hesapları gibi temel unsurlarının kayıtlarını ve bunların hareketlerini takip etmek için kullanılır. Ön muhasebe de aşağıdaki temel işlemler yapılır. Eğer aradığınız Ön Muhasebe elemanında aşağıdaki özellikleri arıyorsanız danışmanlık firmamızı aramanız ve irtibata geçmeniz yeterlidir.

Ön Muhasebe Elemanın Görevleri Nelerdir?

Ön Muhasebe Elemanı aşağıdaki görevleri üstlenir.

  • Kasa Hesap Takibi
  • Müşteri (Cari) Hesabı Takibi
  • Fatura/İrsaliye İşlemleri
  • Stok Giriş ve Çıkış Takibi
  • Müşteri Çek/Senetleri Takibi
  • İşletme Çek/Senetleri Takibi
  • Banka Hesap Takibi

Nisa Danışmanlık İle Bir Adım Önde Olun!

Şirketler özellikle son yıllarda sektördeki açığı kapatmak için nitelikli Ön Muhasebe elemanlarına ihtiyaç duymaktadır. Birçok kurumsal firma artık yetiştirilmek üzere ya da uzun vadede çalışabilecekleri Ön Muhasebe elemanlarına ihtiyaç duyarlar. İşte tamda bu noktada Nisa Danışmanlık Hizmetlerinden kolaylıkla Ön Muhasebe elemanı temin edebilirsiniz. Sektörde özellikle, Emlak, Tekstil, Çağrı Merkezi ve benzeri alanlarda Ön Muhasebe Personeli aranmaktadır. SMMM firmaları da ihtiyaç duydukları Ön Muhasebe elemanını kolaylıkla danışmanlık şirketimiz aracılığı ile bulabilirler.

Nisa Danışmanlık hizmetleri kurulduğu günden bu yana bünyesinde farklı sektörler için ayrı pozisyonlarda çeşitli personel barındırmaktadır. Ön Muhasebe Görevlisi, Muhasebe Görevlisi, Genel Muhasebe Elemanı gibi farklı pozisyonlarda eleman arayışlarınız içim Nisa Danışmanlık her daim kesintisiz olarak destekçiniz olarak sizin yanınızdadır. Nisa Danışmanlık Hizmetlerini tercih ederek aradığınız elemanlara kolayca ulaşabileceğiniz gibi zaman dan da kazanmış olursunuz. Vakit çok kıymetlidir. Bu yüzden bu değerli zamanı boşa harcamamak gerekir.

Başvuru Yap