oyun-ablasi-nisa

Oyun Ablası

İster çalışan ister ev hanımı bir anne olunsa da, evde çocukla ilgilenecek, çocuk bakımı ile ilgili destek olacak bir yardımcıya sık sık ihtiyaç duyulmaktadır. Anneler tek başına bebeğin ihtiyaçlarını yeteri kadar karşılasa da kendilerine yardımcı olacak birine de gerek duyulmaktadır.

Aynı zamanda çocuk bakımından ziyade, çocuk ile etkili vakit geçirecek, onunla oyun oynayacak, çocuğun etrafında olup bitenleri kavramasında yardımcı olacak, çocuğun zeka gelişimine ve hayal dünyasına yardımcı olacak, temel bilgileri oyun yardımı ile öğrenmesine katkı sağlayacak bir elemana da ihtiyaç duyulmaktadır.

İşte bu gibi durumlarda genellikle çocuk bakıcısına benzer olsa da aslında iş olarak daha farklı olan bir elemana yani oyun ablasına ihtiyaç bulunmaktadır. Oyun ablası tam zamanlı ya da yarı zamanlı çalışabildiği gibi yatılı olarak da çalışabilmektedir. Bu durum tamamen ailelerin ya da iş arayan personellerin kriterlerine bağlıdır.

Neden Oyun Ablası?

Oyun ablası, çocuklara doğru bir şekilde model olabilen, gelişimlerinde oldukça önemli olan oyun döneminde onlarla vakit geçiren, ihtiyacı olduğunda çocuğa destek olan yardımcılardır. Her ailenin aradığı nitelikler doğrultusunda;

  • İngilizce bilen oyun ablası,
  • Çocuk gelişimi bölümü mezunu oyun ablası,
  • Üniversite mezunu oyun ablası,
  • Saatlik oyun ablası,
  • Pedagojik formasyon almış oyun ablası,
  • Yatılı oyun ablası gibi…

Görüldüğü gibi ailenin aradığı özelliklere sahip oyun ablası bulmak, aynı zamanda çocuğunuzla vakit geçirecek oyun ablasının güvenilir, referanslı olduğundan emin olmak oldukça ayrıntılı araştırmalar sonucunda tespit edilebilmektedir. Aynı zamanda oyun ablası iş ilanları gibi ilanlar üzerinden iş arayan kişilerin de güvenli aile bulmaları oldukça zordur. Bu zorluklara çözüm getiren Nisa Danışmanlık firmamız, oyun ablası arayan aileler ile iş arayan bireyleri buluşturmaktadır.

Sizler ailelerin ya da elemanların güvenilir olup olmamaları, sabıka kayıtları vb. evraklarla uğraşmadan sadece aradığınız niteliklerdeki elemanı ya da işi seçmiş olursunuz.

Başvuru Yap