Özel İstihdam Bürosu Olmak

Pek çok aile, bakıcı ya da yardımcı eleman arayışlarında ne yazık ki işe alacakları kişinin belgelerini, sabıka kayıtlarını kontrol etmemektedir. Bununla birlikte, aradıkları elemanı danışmanlık firması aracılığıyla bulacaklarsa da, danışmanlık firmasının yasal ve ruhsatlı bir firma olup olmadığı hakkında da bilgi sahibi değillerdir.

İş arayan binlerce yatılı bakıcı, temizlik elemanı, yardımcı eleman ise kaydını yaptırmak istediği veya bağlı olduğu danışmanlık firmasının hangi belgelere sahip olduğunu, firmanın ruhsatlı olup olmadığını ne yazık ki bilmemektedir. Aynı zamanda iş arayanlar, danışmanlık firmasına bağlı iş arayışları sürecinde hangi yasal haklara sahip olduğunun da farkında değillerdir.

İster yurt içinden ister yurt dışından eleman arayın, bu arayışa aracılık eden tüm firmalar danışmanlık ismi ile anılmaktadır. İşte bu noktada hangi firmanın ruhsatlı hangisinin ruhsatsız olduğu önem kazanmaktadır. Nisa Danışmanlık firmamız, danışmanlık firması adı altında olsa da İŞKUR’a bağlı, yasal, ruhsatlı Özel İstihdam Bürosu olarak hizmet vermekteyiz. Bu nedenle piyasadaki pek çok danışmanlık firmasına göre oldukça güvenli hizmet sunmaktayız.

Sizleri ve endişelerinizi en iyi şekilde anlayan Nisa Danışmanlık firmamız, güvenle ve en kısa sürede ailelere aradıkları yardımcı elemanları, iş arayanlara da aradıkları işleri sağlamaktadır.

Firmamıza bağlı çalışan evde yatılı bakıcı, gündüzlü bakıcı, evde bebek bakma, kendi evinde bebek bakma, yabancı dil bilen bakıcı, yatılı aile bakıcı, çocuk bakıcı, bebek bakıcı, hasta bakıcı, dadı, temizlik elemanı, mutfak elemanı, şoför, eve yardımcı bayan, yaşlı bakıcı gibi binlerce iş arayan bulunmaktadır. Hepsinin evrakları ve sabıka kayıtları büyük bir titizlikle incelenmiş ve referansları tek tek aranmıştır.

Her zaman güvenle danışabileceğiniz ve hizmet alabileceğiniz Nisa Danışmanlık firmamız, eleman ve iş arayışlarınızdaki pürüzleri ortadan kaldırmakta ve sizlere en hızlı çözümü sunmaktadır.