pedagog-nisa

Pedagog

Pedagoji, bilindiği üzere çocuk psikolojisi ile ilgilenen, çocukların duygusal ve bilişsel gelişimlerini takip eden, aynı zamanda ailelerin de ne yapmaları gerektiğini telkin eden bir meslek grubudur. Pedagog da bu mesleğin gerekliliklerini yerine getiren kişilerdir.

Çocuklarının sorunsuz bir psikolojik gelişimlerinin olmasını isteyen aileler, yani gelerek olarak pedagog arıyorum diyen aileler, genellikle internet üzerinden arayış gerçekleştirirler.

Oldukça dikkat edilmesi gereken bir nokta olan bu arayışta, birlikte çalışılacak pedagogun güvenilir ve alanında gerçekten yetkiye sahip olması gerekmektedir. Aynı zamanda tüm bakıcılık hizmetlerinde olduğu gibi de aranan personelin güvenilir olması, sabıka kaydının olmaması gereklidir.

Neden Pedagoga Başvurmalıyım?

Çocukların gelişimleri sadece fiziksel olarak sınırlı kalmamaktadır. Fiziksel gelişimlerine ek olarak psikolojik gelişim de hızla yön değiştirebilmektedir. İşte bu süreçlerde çocukların psikolojisinin sorunsuz olarak gelecekte de devam etmesini anne babalara ek olarak en yetkin şekilde elbette ki pedagoglar yerine getirmektedir.

Genellikle pedagog iş ilanları üzerinden iş arayan kişiler, part time, dönemsel, günlük ya da tam zamanlı olarak istihdam edilebilmektedir. Bu sayede birden fazla çocukla ilgilenme şansları olduğu gibi sadece bir çocuk ile uzun seneler de ilgilenebilirler. Çalışma şekli ne olursa olsun danışmanlık şirketimiz tüm pedagoglara ve pedagog arayan annelere, babalara en doğru hizmeti sunmaktadır.

İşte pedagog olarak çalışmak isteyen binlerce kişiye, aynı zamanda çocukları için pedagog arayan aileler ile okullara destek olan, danışmanlık hizmeti sunan Nisa Danışmanlık firmamız, en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Danışanlarımızın memnuniyeti ve güveni bizler için en önemli iki husustur.

Başvuru Yap