sekreter-nisa

SEKRETER

Nisa Danışmanlık Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize huzurlu, güvenli, sürekli ve devamlı çalışabileceğiniz, tecrübeli, deneyimli profesyonel personel sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Personel arayışı konusunda danışmanlık firmamızı tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz. Nisa Danışmanlık Hizmetleri ihtiyaç duyduğunuz pozisyonlarda uzman personel temin etme yolunda sağlam adımlarla ilerlerken, gelen talepler doğrultusunda profesyonel kadrosuna Sekreter pozisyonu nu da eklemiş bulunmaktadır.

Nisa Danışmanlık Şirketimizin bünyesinde her gün güncellenen binlerce Sekreter’in özgeçmişi mevcuttur. Kurumsal firmaların, özel şirketlerin Sekreter arama kabusu bitti. Artık Nisa Danışmanlık firmamızı arayarak arandığınız özelliklerde, istediğiniz kriterlere uygun olarak Sekreter temin edebilirsiniz. Çoğu firma hem patronu asiste edebilecek hem de ofis içinde rutin işlerin yapılması konusunda yardımcı olabilecek, kılık kıyafeti düzgün, giyimine özen gösteren, iletişim becerisi kuvvetli, karşılama ve ağırlama yeteneği olan, telefon trafiğini yönetebilecek, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, raporlama yeteneğine sahip, Sekreter isterler.

Nisa Danışmanlık Hizmetleri adı altında çalışan referans sahibi, Türkçe dışında en az 2 ayrı dil bilen Sekreterlerde bulunmaktadır. Eğer uluslararası bir firmaya sahipseniz ve sürekli şehir içi şehir dışı seyahat etmenin yanı sıra yurt dışı ziyaretleri gerçekleştiriyorsanız ve bu süre zarfında yanınızda tüm bu işlerin takibini sağlayacak bir personel arıyorsanız o zaman doğru adrestesiniz. Kurumsal Müşteri temsilcilerimiz size ihtiyaç duyduğunuz her aşamada gerekli yönlendirmeleri yaparak istediğiniz personeli hemen temin etme konusunda hazırdırlar.

Sekreter arayanlar için Nisa Danışmanlık Hizmetlerine başvuru yapmanız gerekmektedir. Aradığınız personeli en kısa sürede temin ederek değerli zamanınızdan çalmıyor size her daim kazandırıyoruz. Nisa Danışmanlık Hizmetleri Sekreter, Asistan, Halkla İlişkiler, Müşteri Temsilcisi alanlarında başarı sağlamış özel ve nitelikli personellere de sahiptir. Danışmanlık firmamızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başvuru Yap