ust-duzey-yonetici-asistani-nisa

Üst Düzey Yönetici Asistanı

Nisa Danışmanlık Hizmetleri ile aradığınız Üst Düzey Yönetici Asistanına vakit kaybetmeden ulaşın. Bugün kurumsal pek çok firma, holding, uluslararası şirket statüsüne sahip olan şirket sahipleri yabancı dil bilen Üst Düzey Yönetici Asistanı aramaktadırlar. Üst Düzey Yönetici Asistanı sıradan ve rutin işlerin yapılmasının üstünde bir performans sergilemektedirler.

Nisa Danışmanlık hizmetleri bünyesinde yer alan Üst Düzey Yönetici Asistanları, zamanın değerini ve vaktin kıymetini bilen, sadece ofis işlerini değil, ofis içi iletişimi sağlayan, patronu ile diğer birimler arasında bağ kurabilen, gelen misafirleri ilgi ile karşılayabilen, hizmette kusur işlemeyen, gerekli yerlerde ikramda bulunan, hatta gelen misafirler farklı ülkelerden olabilmesi durumunda Türkçe dili dışında diğer dilleri de konuşabilen Üst Düzey Yönetici Asistanları Nisa Danışmanlık firması çatısı altında bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey Nisa Danışmanlık firmamızı arayarak kriterlerinize uygun Üst Düzey Yönetici Asistanını bildirmenizdir. Nisa Danışmanlık Hizmetleri kurumsal müşteri temsilcisi size ihtiyaç duyduğunuz her alanda yardımcı olacaktır.

Nasıl mı Çalışıyoruz?

Kurumsal firmaların temsilcileri, danışmanlık firmamızla irtibata geçerler. Kurumsal müşteri temsilcimiz, gelen talepleri dinler ve notlarını alır. Müşteri temsilcimiz, aradığınız özelliklere sahip özgeçmişleri online ortamda size sunar. Kriterlerinize uyan personellere ilişkin, dilerseniz online mülakatla ya da doğrudan ofisimizde ayarlanacak randevu sistemi ile aradığınız personele anında sahip olursunuz. Kurumsal firmamız müşterileri ile sözleşme imzalar. Bu noktadan sonra aradığınız Üst Düzey Yönetici Asistanı şirket prensipleriniz doğrultusunda artık size hizmet edecektir.

Nisa Danışmanlık firmamızı tercih ederek sizlerde bu zincirin birer halkası olabilirsiniz. En güvenilir, en deneyimli Üst Düzey Asistanları için iletişim bölümünden bizimle irtibat kurabilirsiniz. Kurumsal danışmanlık firmamıza form doldurarakta ulaşabilirsiniz. Doldurduğunuz formdan sonra müşteri temsilcimiz size geri dönüş yapacaktır.

Başvuru Yap